درباره ما

از لوکس سهیل بیشتر بدانید

شرکت لوکس سهیل یک شرکت پر آوازه در زمینه تولید و پخش انواع چادر خودرو، کفپوش خودرو، انواع قفل فرمان، انواع قفل پدال و سایر لوازم نظافتی و تزئینی خودرو به صورت حرفه‌ای و تخصصی فعالیت دارد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1389 شروع کرد و تا به کنون فعالیتش را با پشتکار و به صورت حرفه‌ای ادامه می‌دهد. این شرکت با تجهیزات و تجربیاتی در که طول سال‌های فعالیتش کسب کرده است و در کنار تلاش و اراده مهندسان و مسئولین لوکس سهیل و همچنین با تکیه بر دو اصل کیفیت بالا و قیمت مناسب ؛ توانسته به یکی از حرفه‌ای‌ترین و بهترین برندهای تجهیزات خودرو تبدیل شود و در این زمینه نام و آوازه‌ای برای خود به ارمغان بیاورد.

تیم لوکس سهیل دارای مهندسان و متخصصان خبره و مسئولیت‌پذیر در این حوزه است که همین موضوع سبب قدردانی مردم از این برند و رضایت همیشگی آن‌ها شده است. تامین به موقع کالا، کیفیت ساخت، قیمت مناسب در مقایسه با دیگر تولید کنندگان و فروشنده‌ها و مواردی از این قبیل سبب شده تا مشتریان این مجموعه به مرور زمان به مشتریان ثابت و دائمی او تبدیل شوند.

در تمامی مراحل و فرایند تولید محصولات لوکس سهیل، از دستگاه‌ها و تکنولوژی‌های روز دنیا استفاده می‌شود تا محصولی با کیفیت و بدون عیب و ایراد به شما عزیزان عرضه شود. محصولات این شرکت به دلیل فرایند تولید و همچنین مواد اولیه‌ای که در آن استفاده شده است؛ کاملا با محیط زیست سازگار است و آلاینده‌، دود و یا بخار سمی از خود به جای نمی‌گذارد و به همین طریق برخلاف طیف گسترده‌ای از محصولات به محیط زیست آسیب نمی‌رساند.

شرکت لوکس سهیل برای رضایت هرچه بیشتر مشتریانش، دارای خدمات فروش و پشتیبانی قوی با نیروهای مختصص است که شامل فروش، مشاوره، پشتیبانی و همچنین پیگیری سفارشات می‌باشد. همکاران این بخش به صورت 24 ساعته در تمامی روزها آماده به پاسخ‌گویی و خدمت به شما همراهان محترم در تمامی شبکه‌های مجازی می‌باشند. در کنار همه این‌ها لوکس سهیل توانسته است به صورت مستقیم و غیرمستقیم برای صدها نفر فرصت شغلی ایجاد کند و از این طریق سبب درآمدزایی تعدادی از مردم شود.