قوانین و شرایط

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی لوکس سهیل به دقت ملاحظه فرمایید.
ورود کاربران به وب سایت‏‌ لوکس سهیل هنگام استفاده از سایت و طرح‏‌های تخفیفی لوکس سهیل و سایر خدمات ارائه شده توسط لوکس سهیل به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات لوکس سهیل است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین لوکس سهیل از سوی کاربر است.


شرایط و ضوابط استفاده از سایت
استفاده از فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
1) خرید کالا از فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
2) خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد.
3) كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در سایت لوکس سهیل درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد و لوکس سهیل هیچ وظیفه ای در قبال سفارش تکمیل نشده ندارد.
4) فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.
5) تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.
6) ارتباط فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل با کاربران فقط از طریق luxsoheil.com برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.
7) فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

شرایط و ضوابط خدمات فروش کالا

از نظر حقوقی، در معاملات فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل ، سایت luxsoheil.com به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.
فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که خریدار آن را در فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل درج نموده است.
فروشنده به هنگام تائید سفارش کالا، در خصوص ارسال کالا، اقدام به عمل می‌آورد.
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل هیچگونه هزینه‌ی اضافی نخواهد بود.
مکان و زمان تحویل کالا توسط خریدار در فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل درج شده و این فروشگاه به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاستهای معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان و زمان تحویل دهد. عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده سیاست های خاص مربوطه را اعمال خواهد نمود.
خریدار با تحویل کالای ارسال شده و امضای برگه دریافت کالا رضایت خود را از نوع، تعداد و سلامت کالا ابراز می نماید.

شرایط خرید و حمل و تحویل کالا
1) حمل کلیه سفارشات توسط شرکت پست جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد و فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل هیچ کنترلی بر زمان و فرآیند حمل توسط پست ندارد.

2) مدت زمان تحویل محموله ها بین یک تا دو روز کاری برای تهران و سه تا پنج روز کاری برای بقیه نقاط ایران به جز (روزهای تعطیل رسمی محاسبه نخواهد شد) می باشد ولی اگر پست یا هر وسیله ارسالی به هر دلیلی (شرایط آب و هوایی) بسته را به شما دیر تحویل داد لوکس سهیل هیچ مسئولیتی را نمی پذیرد.
3) مکان تحویل کالا، نشانی است که شما مشتری گرامی در حین ثبت سفارش در وب سایت درج می نمائید این نشانی بر روی کلیه مرسوله ها درج خواهد شد و تغییر نشانی پس از تحویل محموله به قاصد مورد نظر به هیچ وجه قابل تغییر نمی باشد پس در صورت تغییر آدرس باید قبل از فرستادن محصول، به کمک کارشناسان آدرس را تغییر دهید در غیر این صورت اگر مشکلی پیش آید به عهده خود مشتری می باشد.
4) ساعت تحویل کالای خریداری شده، بسته به زمان حضور مامور تحویل دهنده در محل شما خواهد بود. متاسفانه فروشگاه اینترنتی لوکس سهیل بر ساعت تحویل مرسوله های شما ندارد و فقط میتواند پیشنهاد شما را در کنار نشانی محل تحویل درج نماید تا در صورت امکان زمان خواسته شده مرسوله به دست شما برسد.

5) مشتریان در هنگام ثبت سفارش می بایست اطلاعات خود را دقیق وارد فرم سفارش نمایند، در غیراینصورت مسئولیت بروز هر گونه مشکل و ضرر و زیان احتمالی بر عهده  خود مشتری می باشد. بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، مجموعه لوکس سهیل جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

شرایط بازگشت کالا

1) اگر ساکن سایر شهرها هستید لطفا محصول با پست برگشت داده شود در غیر این صورت هزینه ی اضافه بر عهده ی خود مشتری می باشد.

2) اگر محصول بدون هیچ گونه ایرادی از طرف مجموعه ارسال شده باشد و شما به دلیل های غیر قابل قبول بخواهید محصول را مرجوع کنید محصول پس گرفته نمی شود و فقط در شرایط  زیر امکان تعویض وجود دارد و هزینه ی پست به عهده ی خود مشتری می باشد:

  • در صورت ارسال اشتباه محصول از طرف فروشندگان
  • در صورتی که کالای ارسال شده معیوب باشد

3) اگر ساکن تهران هستید مرجوع کالا فقط به وسیله ی ( پیک شرکت ) انجام میگیرد در غیر این صورت هرگونه اختلال در برگشت به عهده خود مشتری می باشد.

( توجه داشته باشید که مرجوع کردن محصول خریداری شده از سایت لوکس سهیل در صورتی که شامل قوانین ذکر شده باشد.  تا 72 ساعت پس از تحویل سفارش امکان پذیر است. و مشتری باید حتما قبل  از گذشت 72 ساعت بعد از تحویل سفارش، درخواست مرجوع کردن کالا را با لوکس سهیل در میان بگذارد. و اگر در غیر اینصورت باشد لوکس سهیل هیچ گونه مسئولیتی را برعهده نمیگیرد و کالا را نیز مرجوع نخواهد کرد)

هزینه برگشت محصول خریداری شده چگونه محاسبه خواهد شد؟

اگر ایرادات ظاهری ازجمله قالب نبودن محصول، زدگی، پارگی (در صورتی که استفاده نشده باشد)، مغایرت محصول ارسال شده با محصول ثبت شده به تایید کارشناسان فروش برسد هزینه ارسال به عهده ی خود مجموعه می باشد در غیر این صورت هزینه برگشت به عهده خود مشتری می باشد.